Voor Mirthe was het een hard gelach dat ‘haar’ Kenzy gisteren moest vertrekken uit Een Jaar van je Leven. Tijdens een eliminatieopdracht moest Kenzy drie pijlen in het centrum van de schietschijf zien te krijgen, maar er vlogen er helaas slechts twee in. Een uur later stond Kenzy buiten de poort en bleef Mirthe verdrietig achter.
‘Het had Jeffrey moeten zijn’
Nu, een dag later, heeft Mirthe zich aardig weten te herpakken. Ze praat met Isaac over alle ontwikkelingen. “Het is zo zonde, dit was dé kans om Jeffrey te laten gaan.” Als Kenzy de opdracht had voltooid, zou ze namelijk Jeffrey weggestuurd hebben. Isaac ‘snapt die gedachte’, maar plaatst een kanttekening: “Kenzy had ook zo haar momenten. Altijd boos. Ik kreeg een soort Berend-gevoel bij haar. Ze sliep slecht en was chagrijnig. Maar Kenzy was ook een talentvolle en slimme vrouw. Ze zat alleen in een neerwaartse spiraal.” Mirthe is het daar wel mee eens. “Maar bij Jeffrey is dat al de hele tijd zo..”
Maandmanagerschap
Verder gaan de kandidaten in de komende dagen weer campagnevoeren voor het maandmanagerschap. Al is het nog maar de vraag wie Wendy überhaupt op wil gaan volgen. Eunice heeft haar keutel reeds ingetrokken en vooralsnog lijkt Zoë de enige geïnteresseerde in het ambt. Wordt vervolgd!
➡ Niets missen van Een Jaar van je Leven? Volg deze gezellige Facebook-groep!