Vrijdagmiddag was het al weer tijd voor de derde eliminatieopdracht van de week (!). Het tempo wordt, met het einde van Een Jaar van je Leven in zicht, flink opgevoerd. Eerder werden Jasper en Imadiddin de loods uit gespeeld, nu ging de strijd tussen Rupert en Wendy.
Smerige spelletjes in stemronde
Dat Wendy op de stip belandde kwam vooral door aanvoering van Isaac, die steeds harder begint te spelen. Rupert op zijn beurt lijkt zich toch een beetje te hebben laten gebruiken door Isaac en Marciano. Moet hij het gaan bekopen met een exit? In dat geval zou hij zijn vriendje Imadiddin sneller dan gehoopt weer terug kunnen zien.
The game is on
De opdracht vrijdagmiddag is een ouderwets potje Jenga. Het mondde uit in een zenuwslopende battle waarbij ze beiden niet schuwden flink risico te nemen met welk blok ze wegtrokken uit de toren. Ze kregen per beurt 2 minuten de tijd om een blok weg te krijgen, dat werd steeds krapper en de toren begon steeds meer te wiebelen. “Checkmate”, mompelde Rupert tijdens het zoeken naar een loze steen. En daar bleek niets aan gelogen, want op het moment dat hij toch een steen wegtrekt, valt de toren in elkaar. Hij moet dus naar huis!
➡ Niets missen van Een Jaar van je Leven? Volg deze gezellige Facebook-groep!
