Een Huis Vol zal op maandag 4 augustus van start gaan met weer een zomers seizoen. Daarbij is de opzet veranderd ten opzichte van vorige jaren, waaruit blijkt dat de winterse opzet voor de omroep een succes blijkt te zijn geweest.
Opeens andere opzet
De wintercyclus stapte opeens van het vaste schema af dat we uit alle seizoenen van Een Huis Vol kenden. Twee weken lang iedere werkdag een aflevering van een klein uur. De winter bracht ons opeens een extra lang seizoen, maar wel afleveringen van slechts een klein half uur. Nu het uitzendschema van de maand augustus bekend is gemaakt door de NPO blijkt dat nu weer het geval te zijn.
Goed gevallen
In de winter werd nog gemeld dat dit een eenmalige opzet zou zijn, maar blijkbaar is dit zo goed bevallen dat het wordt herhaald. Dit wil in de praktijk zeggen dat de afleveringen van Een Huis Vol op maandag 4 augustus beginnen en een half uur duren. Van 19.00 uur op NPO1 tot ongeveer half acht. Iedere werkdag is er een aflevering en het mooie daarbij is wel dat de hele maand augustus gekeken kan worden. Want de reeks loopt tot liefst 29 augustus.
