Donna ging als allereerste de loods van De Bondgenoten in. Ze heeft in een finale gestaan, maar verloor die en greep naast de 100.000 euro (tegen Jorim). In de afgelopen cyclusafsluiting werd Donna eruit gestemd door haar teamgenoten.
‘Er is heel veel achter mijn rug om gebeurd’
“Waarom ik er uit gestemd ben? Ja, weet ik veel, vraag het aan andere mensen. Er is heel veel achter mijn rug om gebeurd”, opent Donna in gesprek met voormalig loodsgenoot Jelle, in diens Spotcast.
‘Een en ander teruggezien..’
“Ik heb het laatste moment wel teruggekeken en heb het een en ander gezien… Dat ze op het laatste moment echt wel een afspraak hebben gemaakt om mij eruit te stemmen, en ik heb het helemaal niet doorgehad.” Donna dacht dat ze ‘altijd alles wel door zou hebben’, maar omschrijft het toch als ‘een blinde vlek’.
Veel plezier gehad
De leukste opdrachten vond ze de tango dansen met Daan en het liedje zingen met Snelle. Als ze alles terugkijkt, vindt ze dat ze ‘meer plezier heeft gehad dan je op tv kon zien’.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
Dit bericht op Instagram bekijken