De achtste cyclus van De Bondgenoten is op donderdagavond van start gegaan en dat betekent dat er ook vier nieuwe teams zijn gevormd. Aan het eind van de zevende cyclus vertrokken maar liefst vier kandidaten vrijwillig naar huis, één werd naar huis gestuurd en één won 100.000 euro. Met zes nieuwe kandidaten zien de teams er voor de achtste cyclus anders uit dan de afgelopen maanden.
Team Vossen
Het eerste nieuwe team dat ontstaat is Team Vossen. Chelsea, Bo, Rick en Robert zijn de eerste die erin slagen om een bondje te vormen. Ze stormen meteen naar de rode bandjes af.
Team Gieren
Het tweede team bestaat uit drie kandidaten die al in de loods zaten en één iemand die nieuw binnen is gekomen. Zo bestaat het witte team deze cyclus uit Erik, Serena, Max en Wendy.
Team Haaien
Ook Team Haaien heeft er een nieuweling bij. Beau, Sam en Rowena hebben besloten om samen te blijven en vormen vanaf nu een team met nieuwkomer Diederik.
Team Slangen
Het laatste team beslaat enkel uit nieuwkomers. Bruce, Fatima, Bradley en Rob werden niet door de andere teams gekozen en bleven dus met zijn vieren achter. Als geheel nieuw team gaan ze de strijd aan met de andere teams.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!