De eerste week van het derde seizoen van B&B Vol Liefde zit erop. Het was een week waarin van alles gebeurde, maar wat ons betreft sprongen een aantal fragmenten met kop en schouders boven de andere fragmenten uit. Dit is onze top drie fragmenten uit de eerste week van B&B Vol Liefde seizoen 3.
3. De honden bij Leendert
In de B&B van Leendert was het voor heel even een drukte van jewelste. Terwijl hij zelf al de trotse eigenaar is van hond Noa, neemt date José ook nog eens haar hond Luksoi mee. Zet daar vervolgens nog een dame (Loes) bij die niets moet weten van honden en het plaatje is compleet. Geen wonder dat beide dames binnen no time weer vertrokken.

2. De helende stemvork van Babette
Wist je dat als je pijn had dat je die pijn dan kan verlichten met een vibrerende stemvork? Nee, wij wisten dat ook niet. Maar Babette heeft dé oplossing gevonden voor haar enkel als ze uit de boom gevallen is. Plaats er even een trillende stemvork op en je problemen verdwijnen als sneeuw voor de zon. Heb jij het al eens uitgetest?
1. Energetische schudsessie bij Walter
Eigenlijk hadden we een top 3 kunnen maken die volledig gevuld was met fragmenten met Walter, want daar gebeurde in één week tijd meer dan in alle B&B’s bij elkaar. Als we dan echter toch een moment moeten uitkiezen, dan gaan we graag voor de energetische schudsessie waarbij Anne, Claudia en Walter eens flink gaan schudden wat bij Claudia ook nog eens resulteert in een gigantische hoestbui.
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!


