Karlijn en Hevar waren op maandagavond te zien in Kopen Zonder Kijken. Ze waren dolblij met het huis dat het team van Kopen Zonder Kijken voor ze had gekocht. Ook vandaag de dag genieten ze nog enorm van hun nieuwe huis, al besloten ze al wel vrij snel iets aan te pakken. Ze vertellen erover in een update bij RTL Boulevard.
Indeling aangepakt
Karlijn en Hevar wonen inmiddels alweer zes maanden in hun door Alex en Bob gekozen huis in Huizen. Daar hebben ze vooral de indeling van het huis aangepakt. Daarover vertelt het stel: “Roos had achter de bank een leuk speelhoekje gecreëerd waar de kinderen konden spelen. In theorie een heel leuk idee, maar er werd nauwelijks gebruik van gemaakt.” En dus besloten ze dat het speelhoekje verleden tijd was en dat de bank tegen de muur aan ging.
Dolgelukkig
Een ding is wel duidelijk: Ze zijn dolgelukkig met hun stekje. “We voelden ons heel snel thuis, mede dankzij de goede klik met de buren en de buurt zelf is ook erg fijn”, besluit Hevar.
➡ Gezellig meekletsen over Kopen Zonder Kijken? Word lid van deze Facebook-groep!