Sylwia en Illya zijn sinds de opnames van B&B Vol Liefde amper nog uit elkaar geweest. Een maand ging ze naar Nederland, maar in die periode zocht de Zeeuw haar op. Ze vermaken zich uitstekend in Frankrijk, maar wat was het nou dat Sylwia zo raakte aan Illya?
Tederheid
Kortom waarom viel ze als een blok voor de kasteelheer, ze legt het uit in De Telegraaf. “Hij geeft me vrijheid, veiligheid en tederheid. Alles wordt leuker met hem. Of we nu samen de kamer opruimen of koken, we doen het echt als een team. Dat heb ik nog niet eerder met een man ervaren. Het was geen liefde op het eerste gezicht, en dat had ik ook niet verwacht.”
Twintig jaar geleden
Want ze had ondanks het leuke uitje in Frankrijk geen al te hoge verwachtingen. “Ik was lange tijd vrijgezel en word niet snel verliefd. De laatste keer dat ik écht verliefd was, is meer dan twintig jaar geleden. Na de opnames bleef ik nog een week bij Illya. Zonder camera’s, gewoon wij samen. Toen begon ik vlinders te voelen. Hij zei als eerste dat hij van me hield, en nu voel ik het ook. Ik houd echt van hem. Ik heb lang verlangd naar een gelijkwaardige relatie en nu heb ik die gevonden. Hij is mijn schatje.”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!