In de afgelopen twee afleveringen van Married at First Sight maakten we kennis met een nieuw koppel: Gerben en Erik. Zij maakten daarmee ook kennis met elkáár. Althans, ze zagen elkaar terug. Want Gerben en Erik hebben elkaar al eens gezien; ze hebben in het recente verleden gedated.
Gerben en Erik
MAFS-fan en Veronica Superguide-hoofdredacteur Robin Heerkens zat op het puntje van zijn stoel bij die onthulling. In zijn column schrijft hij: “Hier moest ik echt even van bijkomen hoor. Twee kandidaten die elkaar al kenden vóór MAFS? Dat hebben we natuurlijk al eens vaker gezien. Nicole en Martijn kunnen we ons allemaal nog herinneren als zwarte bladzijde uit de MAFS-geschiedenis. Maar die hadden tenminste niet gedatet. Erik en Gerben wél. Dat is echt nog nooit vertoond in de geschiedenis van Married at First Sight. Ik worstel hier een beetje mee: vind ik dit nu erg of niet?”
Of juist positief?
Enerzijds ‘gooit MAFS het hele format nu in de prullenbak’, want van écht blind trouwen is geen sprake meer. “Aan de andere kant: misschien is het zo erg nog niet. Als die experts echt denken dat deze twee mannen goed bij elkaar passen, is het juist goed dat ze op deze manier opnieuw aan elkaar worden gekoppeld. Hier komt nog bij dat het aantal gay-aanmeldingen bij MAFS waarschijnlijk minder hoog ligt dan het hetero-aandeel. Dat is een aanname, maar het zou me niets verbazen als dat gewoon een kleinere vijver was om uit te vissen. En beter één gaykoppel dit seizoen, dan helemaal geen”, stelt Heerkens tot slot.
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!
Dit bericht op Instagram bekijken
