De derde liveshow van Big Brother heeft weer een afvaller opgeleverd. Achter de schermen zijn de stemmen geteld en is duidelijk geworden welke bewoner de minste stemmen kreeg van de kijkers thuis. Uiteindelijk bleek het Ariana te zijn die het Big Brother-huis heeft moeten verlaten. Zij keert niet meer terug in de draaideur. Zij legde het af tegen Tyron, Doriana en Randy. Iets wat er de laatste dagen al een beetje aan zat te komen.
Veiliggesteld
Tijdens de liveshow maakte Big Brother eerst bekend welke kandidaten in ieder geval niet naar huis worden gestuurd. De eerste twee deelnemers die veilig zijn gesteld, luisteren naar de namen Randy en Tyron. Daarmee waren de heren al vrij snel in de liveshow verzekerd van hun plek in de volgende ronde, maar dat geldt niet voor de zeer gespannen Ariana en Doriana.
Naar huis
Toen Randy en Tyron te horen hadden gekregen dat zij in ieder geval in het Big Brother-huis mogen blijven, moesten Ariana en Doriana plaatsnemen in de draaideur. Eenmaal in de studio ging de draaideur open aan de kant van Ariana, waardoor het Big Brother-avontuur voor haar voorbij is.
➡ Niets missen van Big Brother? Volg deze Big Brother groep!