Het lange wachten is voorbij, zondag is het eindelijk zover. Het veertiende seizoen van Boer zoekt Vrouw gaat van start en inmiddels draait de reeks hierdoor liefst twintig jaar. In 2004 werden de eerste boeren voorgesteld en konden er brieven worden gestuurd, waarop in 2005 het daten kon beginnen.
Veel is er anders, behalve Yvon
Nu zijn we dus twintig jaar verder. Er is veel veranderd in de wereld van de boeren. Maar bij Boer zoekt Vrouw lijkt de tijd stil te hebben gestaan. Yvon Jaspers is nog altijd het gezicht van het programma en zal ditmaal weer zes boeren meenemen op de reis.
Zes boeren op zoek naar liefde
De komende zondagen is het raak, met wel één wijziging. We gaan niet beginnen met een aflevering waarin de boeren alle brieven doornemen. We zullen gelijk naar de speeddates gaan, waarbij we ongetwijfeld kort zullen zien hoe de boeren alle brieven tot zich hebben genomen. Deedry, Jan, John, Julius, Martijn en Roel gaan op zoek naar de liefde. Vanaf zondag om 20.30 uur is het raak op NPO1. Bekijk hieronder alvast de eerste beelden.
➡ Gezellig mee kletsen? Word dan ook lid van de Boer zoekt Vrouw Facebook-groep!
Dit bericht op Instagram bekijken
