Voor veel kijkers van De Bondgenoten kwam het als een grote verrassing dat Daan zijn koffers pakte. Drie maanden lang was hij een van de vaste gezichten uit het programma, tot hij op de valreep de finale miste en Casper er met de 100.000 euro vandoor zag gaan. Op zijn eigen Instagram-account reageert Daan nu voor het eerst op zijn plotselinge vertrek uit het programma. Een vertrek waar hij zelf een duidelijke reden voor heeft.
Energie verloren
In de aflevering van De Bondgenoten werd niet aangegeven waarom Daan naar huis vertrok. Zijn vertrek viel bij veel kijkers dan ook rauw op hun dak. Hij geeft nu zelf tekst en uitleg. “Misschien vraag je je af: Daan, had je niet nog wat langer door moeten gaan? Dat is voor mij een ‘nee’. Ik heb altijd gezegd, ik wil er zijn zolang ik de energie heb om echt mezelf te zijn”, legt hij uit.
Drie maanden
“En ik heb wel echt af en toe energie moeten leveren. Dat ging niet altijd van een leien dakje. Soms moest ik gewoon even aanzetten om mezelf te blijven, om positief te blijven. Maar die energie was nu echt op”, gaat hij verder. En eigenlijk waren drie maanden ook wel genoeg. “Ik heb van tevoren ook gezegd: ik ga dit drie maanden doen. Als ik dan echt heel erg wil, ga ik door. Anders sluit ik hem af.” Dat gebeurde dan ook.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!