Waar Love Island UK voor het hele jaar werd geschrapt na de corona-uitbraak, en we in Nederland in ieder geval ook langer moesten wachten dan gebruikelijk, wil het Amerikaanse productie doorstomen met de serie. Op maandag 24 augustus moet en zal ‘gewoon’ aflevering 1 op de buis verschijnen in de USA.
Surreëel
De website Ew.com noemt het allemaal wat ‘surreëel’, maar Love Island USA gaat dus hoe dan ook opgenomen worden. Niet zoals gebruikelijk in een grote privé-villa, maar dit keer in een hotel: het reusachtige The Cromwell, in Las Vegas. “Het personeel van het hotel werkt hard om de reglementen in acht te kunnen nemen, en alle deelnemers zullen eerst in quarantaine en isolatie gaan.”
“Ook wordt iedereen getest voor de start van het programma, net als op meerdere momenten tijdens het seizoen. Staf- en crewleden zullen beschermende pakken dragen en houden social distancing in acht”, luidt het statement.
Dit bericht bekijken op Instagram
Beauty is an inner light that shines on the outside. 😍🖤 #OnlyatTheCromwell
Dit bericht bekijken op Instagram
One day we’ll be together in #VegasAgain.🌴☀️ #OnlyatTheCromwell @draisbeachclub