Janine lijkt er nog steeds niet over uit. Ze zal in de aflevering van zondagavond een keuze moeten maken tussen Sander en Christiaan, maar dat zal zeker niet van een leien dakje gaan. Ze twijfelt al geruime tijd tussen de twee en ook in de aflevering is ze daar nog niet overheen. Ze gaat zelfs opnieuw het gesprek aan met Christiaan.
Beslissing
De Boer zoekt Vrouw-aflevering van zondagavond zal in het teken staan van keuzes maken. Zowel boer Evert als boerin Janine zal moeten kiezen met wie ze het avontuur verder willen gaan. In een teaser zien we dat Janine om advies vraagt bij haar moeder. Die kan haar echter niet helpen. Janine zal tenslotte zelf een keuze moeten maken en achter die beslissing moeten staan.
Christiaan
Ze besluit Christiaan dan ook nog een keer apart te nemen. “Ik twijfel een heel klein beetje of ik Chris al heb gezien.” Hij begrijpt haar vraag, maar vindt het ook lastig. “”Sowieso is alles nieuw. Een ander omgeving en ja, ik heb wel mijn best gedaan om dat aan jou te laten zien.” Janine: “Ik doe ook heel erg mijn best. Ik vind het ook heel moeilijk om opener te zijn, maar ik vind jou best gesloten. Ik vind het lastig. Ik heb eigenlijk net iets meer van je nodig.” Christiaan knikt instemmend ‘ja’, maar is dat genoeg? Op zondagavond komen we erachter!
➡ Gezellig mee kletsen? Word dan ook lid van de Boer zoekt Vrouw Facebook-groep
