Met een maand of 10, 11 achter de rug lijkt Zoë toch nog Een Jaar van je Leven vrijwillig te gaan verlaten. De afgelopen dagen is zij een emotioneel wrak geweest, nu ze ook met haar ‘bestie’ Babette al ruzie maakt, en dus vroeg ze maandagochtend haar 24 uur bedenktijd aan.
Op weg naar de uitgang?
Die 24 uur bedenktijd is verplicht. Het betekent dat ze morgenochtend zomaar vertrokken kan zijn uit de loods. “Ik wil naar huis en ik twijfel niet”, zei Zoë zondagavond al tijdens een gesprek met Sasha.
Babette
In dat gesprek vertelde ze ook tussen neus en lippen door dat ze op Babette zou kunnen gaan stemmen bij een eliminatieopdracht, maar zover lijkt het voor haar dus niet eens te gaan komen. Ze vroeg haar 24 uur aan bij maandmanager Imadiddin. Zal ze daad bij het woord gaan voegen?
➡ Niets missen van Een Jaar van je Leven? Volg deze gezellige Facebook-groep!
Zoë vraagt 24u aan. Nog 6 weken te gaan. Met een unieke kans op circa 500.000 euro (na belastingen) moet je wel echt gek zijn om dan niet even door de zure appel te bijten. #eenjaarvanjeleven
— Moooooo (@t00dels) July 17, 2023
