Erik won onlangs 100.000 euro door in de finale af te rekenen met zijn ‘bestie’ Fatima. Het geld wil hij deels gaan gebruiken voor een vroegpensioen, maar ook voor het op poten zetten van een business in de wereld van de ‘levenscoaching’.
Levenscoacher Erik
Op Instagram heeft Erik nu aangekondigd dat het geconcretiseerd is. Een sessie met Erik kost, inclusief btw, maar liefst 350 euro en dat hikt bij menigeen tegen het zere been. Erik heeft namelijk amper ervaring of een opleiding in dit vak, maar vraagt wel de hoofdprijs, zo klinkt de kritiek in de comments.
Heel veel kritiek
Zo schrijft ene Kim: “Dit had ik niet verwacht van je Erik… en die prijzen ook ben bang dat je de plank volledig misslaat hiermee.” Ene Kirsten vraagt zich hardop af: “Hoe ga jij de veiligheid van je cliënten waarborgen zonder die therapeutische achtergrond?” Tot slot ene Jilldis: “Nou Erik, ik dacht dat je een grap maakte in de Loods toen je over coaching begon. Ik vind je echt een fantastische man, en gunde je ook echt die ton, maar dit? En, hoe denk je dat de normale mensen die geen ton hebben gewonnen even een sessie van minstens 225 euro kunnen betalen? Omdat je levenservaring op hebt gedaan op tv?”
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
Dit bericht op Instagram bekijken
