Met Melanie wilde Beau ‘in de komende tijd uit gaan zoeken wat er precies tussen hem en haar speelt’. Dat zei hij vlak nadat hij 100.000 euro won in De Bondgenoten. Tegenover LoveReality geeft hij nu een nieuwe update.
‘Zien elkaar regelmatig’
“Melanie en ik zien elkaar regelmatig en we genieten van van de tijd samen”, deelt Beau het heugelijke nieuws. “Persoonlijk vind ik het heel leuk om haar te leren kennen buiten de muren van De Bondgenoten en hoef ik niet bang te zijn dat ze iets van me wil stelen terwijl ik slaap voor een geheime opdracht”, lacht hij.
‘Prachtig mens’
“Het is een prachtig mens en we zijn nu vooral leuke dingen aan het doen samen en de tijd moet uitwijzen of het uitloopt tot een duurzame liefdesrelatie.” In de loods hadden Beau en Melanie met enige regelmaat hun problemen, maar nu ze dus niet meer 24/7 op elkaars lip zitten lijkt het een stuk beter te gaan. Wie weet zijn ze wel elkaars ware, wij gaan het zeker blijven volgen!
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!