Het moment waar iedereen op zat te wachten is gekomen. De gespannen sfeer bij De Hanslers is doorgeslagen. De tikkende tijdbom is afgegaan en het is geklapt. De stress van de opening van de beachbar wordt iedereen te veel en met name Monique.
Kopen, kopen, kopen
Zuchten doet Monique genoeg dat er zoveel geld uit gaat. Je wordt leeggetrokken als je iets begint in Spanje. Ondertussen blijft ze maar spullen kopen. Voor een vermogen aan nepbloemen als aankleding en er moet ook nog een bartafel bij voor op het terras. De mannen hebben geen idee waar je die nou weer moet laten, toch gaat Monique die samen met Denise kopen.
Iedereen is boos op elkaar
Ondertussen is duidelijk dat Monique boos is op Denise, omdat ze haar papieren nog niet binnen heeft om te kunnen werken. Na een op het oog luchtig etentje staat Denise al met tranen in haar ogen, die avond gaat het mis. Monique is boos op Denise en Mike is boos op Monique omdat ze zo doet tegen Denise. Peter is op zijn beurt weer boos op Monique dat ze maar spullen blijft kopen. Dit valt bij Monique allemaal totaal verkeerd die in de slachtofferrol kruipt.
Opening wordt een issue
De papierwinkel blijft daarbij nog altijd niet geregeld te zijn. Monique mag van de autoriteiten open, maar de rest mag er nog niet werken. Hun werkpapieren zijn niet zoals ze moeten zijn. En die van Denise? Die kan ze op de dag van de opening ophalen in Denia. Die zal het optreden van John de Bever op deze manier moeten gaan missen.
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
