Maud uit Boer zoekt Vrouw heeft met veel plezier meegedaan aan Onze Boerderij in Europa. Samen met Evert, Yvon Jaspers en Bertie reisde ze af naar Groot-Brittannië. Alhoewel ze dat vooral deden om andere boeren te bezoeken, bracht het voor Maud ook een soort vakantie. Haar partner is tenslotte niet van de boerderij af te krijgen.
Mooi cadeau
Op de officiële website van Boer zoekt Vrouw blijkt ze dan ook dankbaar te zijn voor het avontuur in Onze Boerderij. “Als een mooi cadeau. Evert komt niet veel van zijn boerderij af, dus voor mij was het interessant om hem in een geheel andere context te zien: wandelen in Bristol, logeren in hotels, andere bezigheden dan de zorg voor de koeien. Uit die kleine vertrouwde wereld stappen, dat konden we samen prima aan”, laat ze weten.
Naar huis
Of Evert daar precies hetzelfde over denkt, is nog maar de vraag. Zijn reactie was vooral: “Samen op vakantie gaan is mooi, maar weer naar huus gaan is haast nog mooier”, aldus de nuchtere boer. Eerder bleek al dat Maud en Evert in ieder geval nog samen zijn nadat de twee elkaar leerden kennen in Boer zoekt Vrouw.
➡ Niets missen van Boer zoekt Vrouw? Volg deze BzV groep op Facebook!
