Het is zover! De logeerweek is aangebroken. De vijf Europese boeren zijn weer thuis en wachten op hun logees. Bernice, Haico, Piet, Claudia en Richard hebben alles op orde om hun dates te ontvangen. Bij sommige boeren leidt hun onderkomen zelfs tot grote verrassingen. Bij Richard en Bernice zijn er grote veranderingen. En dan is het de vraag: Bij wie slaat de vonk over?
Leeg huis
De dates van Bernice komen aan in een leeg huis. Zij heeft net haar ouderlijk huis verlaten en deelt haar optrekje nu meteen met drie mannen. Ze woont er net een nachtje. Nu komen Yorick, Johan en Ype Jacob tegelijkertijd aan in de hoop haar hart te veroveren. Wie dacht dat ze rustig op vakantie waren, komt echter bedrogen uit. De heren worden tenslotte meteen aan het werk gezet.
En ook bij Haico komen zijn dates binnen in een leeg huis. Zijn ouders logeren een week bij hun andere zoon, zodat Haico zich in alle rust kan focussen op zijn dames. Ellen arriveert als eerste, gevolgd door Jasmijn en met tot slot Wendy. Laatstgenoemde reist zonder haar dochter af naar Denemarken en dat is best een wonder, want tot op heden deed ze alles samen met haar negenjarige dochter. Ze geeft haar zelfs thuis onderwijs vanuit de camper.
Metamorfose
Richard wacht in zijn opgeknapte woonflat af op wat zijn dates vinden van de metamorfose. Hij heeft zijn optrekje flink onder handen genomen en dat is te zien ook. Hij is klaar voor de komst van zijn dames en heeft zelfs rekening gehouden met degene die ‘vegetarisch is aangelegd’. Al moeten de dames hem wel even helpen met de aubergine en courgettes, maar dan staat er toch een lekkere maaltijd op tafel.
Logeerweek
In het Franse Normandië wachten drie mannen een gastvrij onthaal bij Claudia. Bob reist met een grote bos bloemen en zijn oldtimer af naar Claudia. Hij was ooit getrouwd met een Duitse met wie hij vier kinderen heeft. Dat huwelijk strandde drie jaar geleden en nu doet hij een poging het hart van Claudia te veroveren. Na de komst van Bob volgen Rene en Paul. Piet verrast zijn dames met een heerlijke maal. Na een kort moment met Gea alleen, komen ook Eugenie en Anke aan. Daarbij valt het meteen op dat Eugenie nogal wat aandacht vraagt, maar of Piet daar nou per se op valt… We komen er volgende week ongetwijfeld achter.
➡ Niets missen van Boer zoekt Vrouw? Volg deze BzV groep op Facebook!