Claudia is momenteel te zien in Boer zoekt Vrouw Europa. Vanaf haar boerderij in Frankrijk is ze op zoek naar een leuke man. Ze heeft er nog twee over: Paul en René. En heel even dacht ze eruit te zijn en had ze het idee dat Paul haar man was, maar de twijfel sloeg haar om het hart toen ze wakker werd en toch weer aan René dacht. In een uitgebreid stuk op Margriet zijn oud-Boer zoekt Vrouw-deelnemers Jos en Dycke kritisch.
Overreden
Claudia had René nodig om haar te overreden waarom ze toch voor hem moest kiezen. Hij wist daar zo snel geen antwoord op en dat begrijpt Jos ook wel. “Je kiest toch zelf? Ik vond het overkomen alsof ze bevestiging wilde hebben.” Dycke heeft het idee dat Claudia vooral toe is aan duidelijkheid. Waar ze die van Paul wel krijgt, komt er bij René niet zoveel uit.
Niet verliefd
Dycke heeft vooral het idee dat het bij Claudia zelf ligt. “Ik denk ook dat Claudia op dit moment nog niet verliefd is op één van de mannen. Als ze echt verliefd was geweest op Paul, had ze die vraag niet aan René gesteld. Als ze echt verliefd was geweest op Paul, had ze die vraag niet aan René gesteld.” Komende zondag gaat Boer zoekt Vrouw verder. Het is dan aan de boeren om een keuze te maken met wie ze het verder willen uitzoeken.
➡ Niets missen van Boer zoekt Vrouw? Volg deze BzV groep op Facebook!