Op 3 januari aanstaande gaat het nieuwe seizoen van Big Brother van start. Hoewel het vorige volgens velen wat ‘saai’ was, zijn er toch aardig wat mensen geweest die wel heil zagen in deelname aan de realityshow.
16.000 geïnteresseerden
Op Instagram meldt Big Brother namelijk dat er maar liefst 16.000 aanmeldingen (!) binnen zijn gekomen, zo maken we op uit de bekende stem van Big Brothers Jeroen Medaer. Eerder beloofde Jeroen al eens dat er geluisterd is naar de kritiek over het ‘saaie’ verloop van het vorige seizoen.
Big Brother 2.0
Toen zei de Big Brother-stem: “Dus het mag nog spannender? Oke. Done! Met één druk op de knop, pas ik alles in het huis aan. De bewoners weten niet wat ze te wachten staat. Jij kan meebeslissen, maar ik bepaal alles.” Spannend! et nieuwe seizoen gaat op 3 januari van start bij RTL in Nederland en via Goplay in België.
Niets missen? Join onze Big Brother-Facebookgroep en klets gezellig mee!
Dit bericht op Instagram bekijken
