De storm in Seefeld is nog lang niet gaan liggen. Want in het onthullende verhaal van Antine in de Story laat ze ook optekenen dat ze spullen kwijt is. En om het nog een tikkeltje erger te maken laat Denise aan RTL Boulevard weten dat ze ook nog een koffer mist.
De helft mist
Nadat Antine en Mike uit elkaar zijn gegaan heeft Antine al haar spullen weer meegenomen naar huis. Zo ook een koffier die al langere tijd in Oostenrijk heeft gestaan en deze opent ze pas in Friesland. Tot haar verbazing is deze niet compleet. “Toen ik de koffer in Nederland openmaakte, bleek de helft van mijn waardevolle spullen te missen: mijn dure jas, laarzen en zonnebrillen zaten er niet in.”
Koffers
Een duur geintje, aldus Antine in Story. “In totaal ben ik voor ongeveer duizend euro aan spullen kwijt.” Denise deed hierop haar verhaal bij RTL Boulevard en had een opvallende aanvulling. Want ook van haar staat er nog een koffer in Seefeld, die ze nog altijd niet terug heeft. Aran Bade laat in de uitzending weten dat mama Monique erg is aangeslagen door de verhalen en hij verwacht donderdag met een reactie te komen vanuit Oostenrijk.
➡️ Niets missen van Winter Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!