Ben was te zien in B&B Vol Liefde. Hij reisde af naar Madeira in de hoop het hart van Ted te veroveren. Daar op het Portugese eiland maakte hij ook kennis met Tjerk. Nu Ben is vertrokken bij Ted heeft hij tegenover RTL Boulevard wel nog wat te zeggen over zijn concurrent.
Aangesproken
Zo blijkt Ben Tjerk achteraf aangesproken te hebben. “Tjerk wordt niet mijn beste vriend. Ik heb een gesprek met hem gehad en daar heb ik hem ook wel verteld dat hij zichzelf anders op moet stellen in het leven. Ik had verwacht dat iemand die zo oud was als Tjerk dat die zich beter kon verdragen. En dat heeft hij niet, want hij kijkt op alle mensen neer. Dat moet hij niet doen”, legt Ben uit.
Brieven
Ondanks dat het voor Ben niets is geworden in B&B Vol Liefde, hoopt hij toch nog een leuke vrouw te ontmoeten. “Ik hoop natuurlijk wel dat ik wat brieven krijg van vrouwen nou die denkt: Die Ben, daar zie ik wat in. Dat hoop ik maar, maar je weet het nooit”, aldus Ben, die wel een klein vlammetje had bij Ted.
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep
