Beate kreeg naar aanleiding van aflevering 3 van De Bachelor veel kritiek op haar ‘divagedrag’. Zo wilde de blonde juriste bijna uit de show stappen omdat ze naar haar zin niet voldoende aandacht kreeg van de heren Paul en Rien, terwijl ze ‘special treatment gewend is van mannen’.
‘Divagedrag’ Beate
Naast het geklaag over een gebrek aan aandacht vertelde Beate verder ook nog dat ze in een relatie niet wil hebben dat haar partner iedere vrijdag een biertje gaat drinken met zijn vrienden, ook al is hij dan al de hele week ‘s avonds met haar geweest. “Of wij matchen qua vrijheid is nog een vraag, maar of jij een roos krijgt, is dat absoluut niet”, zei Paul later op de rozenceremonie. Maar Beate was er niet per se heel blij mee, die had Zanzibar ogenschijnlijk net zo graag al weer verlaten.
‘Mij niet bellen’
Op Instagram komt Beate er met een flinke knipoog op terug. Ze plaatst een foto van haar in een telefoonhokje met daarboven ‘mij niet bellen’. De tekst erbij: “Is jouw motto ‘friday night is for the boys?’, aldus de voormalig Miss Nederland-deelneemster.
➡ Niets missen van Bachelor? Volg dan ook de Facebook-groep en praat direct mee!
Dit bericht op Instagram bekijken