De laatste aflevering van B&B Vol Liefde brengt ons langs de diverse B&B-houders, waar de liefde is opgebloeid. Of… moet gaan opbloeien. Want het is overal nogal pril, er zijn kriebeltjes. Maar lang nog niet iedereen is ervan overtuigd dat het ook door gaat zetten.
Dick heeft nog altijd twijfels
Zo spreekt Dick zich nog maar eens uit dat niet het oorspronkelijke prikkeltje had bij Moniek, maar het misschien ook op een andere manier kan ontstaan. Moniek zelf heeft na een klein kriebeltje inmiddels wel wat meer. Van haar werkgever krijgt ze de mogelijkheid om nog wat langer te blijven. Ook Sylwia blijft nog een paar dagen bij Illya om te gaan ontdekken wat er nog meer in zit.
Samen de nacht doorgebracht
In Tsjechië is er weinig twijfel meer, want Daniël en Danique zijn tot over hun oren verliefd. Ze hebben de nacht weer samen doorgebracht en daar is al wat meer gebeurd dan alleen een kusje… Ook Eveline en Bart hebben samen in één bed geslapen en het is Bart die een ontbijtje met croissantjes heeft gemaakt. “Nu is het echt”, vertelt Eveline. “We zijn intiem geweest en we mogen nu echt zeggen dat we verliefd zijn. In Italië heb ik twee korte relaties gehad, maar dit gevoel heb ik daarbij niet gehad.”
Sleutel van de villa
Wanneer iedereen is aangekleed staan er bijzondere uitjes op het menu. Zo wordt Daniël voorgesteld aan de ouders van Danique. Illya en Sylwia gaan op pad met één van de klassiekers, alleen de auto start niet… Na drie keer is het raak en kan het uitje beginnen. In Suriname zijn Dick en Moniek diep in de ontdekking en in Italië staat er een picknick op het menu. Daar krijgt Bart al een sleutel van de villa.
Helemaal raak
Illya en Sylwia zijn naar een mooi uitzichtspunt gegaan en daar drinken ze champagne. Sylwia heeft nog altijd een zetje nodig om echt in Frankrijk te willen blijven, maar dat komt volgens Illya wel goed. Vraagtekens zijn er in Tsjechië niet meer. Daniël en Danique hebben elkaar helemaal gevonden en spreken dat ook naar elkaar uit.
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!