Het begin was eigenlijk best goed, want ze verdronken beiden in de ogen van de ander tijdens de eerste kennismaking, maar inmiddels is het een kansloos verhaal geworden tussen Eveline en Arie. Dat vreest oud-deelneemster Iris (Yamas), in gesprek met Veronica Superguide.
Rob, Arie
Eveline nam eerst op respectvolle wijze afscheid van haar eerste gast Rob. “Daar kon Rayisa nog een puntje aan zuigen, want als er iemand op een nette manier weggegaan is, dan is het deze Rob”, aldus Iris, die er betreft Arie niks van verwacht. “Ik vond die opmerking over haar rommelige slaapkamer echt ongepast. Dat gaat niet goedkomen tussen die twee.”
Ingrid, Daniël
Op Lesbos arriveerde Rinus voor Ingrid. Iris: “Tot nu toe scoort hij in ieder geval beter dan de vorige twee mannen, maar ik ben er niet 100% zeker van dat dit de juiste match is voor Ingrid”, aldus Iris, die het tempo bij Daniël in Tsjechië hemeltergend laag vindt liggen. “Ik vind dat er zo langzamerhand wel een tweede vrouw bij mag komen.”
Niets missen en meepraten over B&B Vol Liefde: Sluit dan aan bij onze B&B Vol Liefde Facebook groep!
Verklapt Eveline met veelzeggende bijnaam voor Arie op Instagram nu al hun afloop?