Natasja werd gevolgd in het afgelopen seizoen van B&B Vol Liefde. Ze ging op zoek naar de liefde, maar vond die niet. Voor haar reisden Dirk, Jos, Menno en Jan af naar Frankrijk. Menno hield het het langst vol in de B&B van Natasja en is later zelfs nog een keer teruggekomen. Toen is er iets bijzonders gebeurd.
Hoe is het met Menno
Natasja krijgt van RTL Boulevard de vraag hoe het is met Menno. Aran Bade vraagt zich af of zij weet of Menno nu gelukkig is in de liefde. “Dat weet ik wel. Ik denk wel dat hij de liefde heeft gevonden. En dat is bij mij ontstaan bij mijn B&B. Daar is hij verliefd geworden op een vrouw die daar alleen was.”
Teruggekomen
Menno blijkt namelijk na de opnames voor B&B Vol Liefde teruggekomen in Frankrijk. “Mijn been was in het gips en toen ben ik naar Nederland gegaan en hij zou een paar dagen de B&B waarnemen en toen is hij verliefd geworden op een gast die daar was.” Daar kwam ze al snel achter. “Ik kwam terug en voelde dat er iets was. Ik zei: Volgens mij moet je mij wat vertellen. Toen zei hij: Ja, ik ben verliefd. Mooi toch? B&B Vol Liefde. Ik was er hartstikke okay mee, want ik had wel uitgevonden dat het niets ging worden en dat wist hij ook. Dus ik denk dat hij ook hartstikke gelukkig is.”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep
