Boer zoekt Vrouw is al seizoenenlang een groot succes. De laatste jaren heeft Yvon Jaspers in het programma al menig boer aan een partner geholpen. Sinds 2021 doet RTL een poging om Bed & Breakfast-eigenaren aan de liefde te helpen in B&B Vol Liefde. Deze week ontmoetten verschillende kandidaten van B&B Vol Liefde en Boer zoekt Vrouw elkaar en dat liet boer Geert Jan maar al te graag weten via zijn Instagram-account.
B&B Vol Liefde meets Boer zoekt Vrouw
Kijkers van Boer zoekt Vrouw kunnen zich Geert Jan ongetwijfeld nog herinneren. Hij deed in het seizoen van 2019-2020 mee aan het programma en eindigde toentertijd met Karine. Het leverde geen blijvende relatie op, maar inmiddels is Geert Jan alweer een tijdje gelukkig met Monique, die op haar beurt juist mee had gedaan aan het programma voor boer Hans.
Ontmoeting
Deze week liepen Geert Jan en Monique plots twee kandidaten van B&B Vol Liefde tegen het lijf. Bij een foto vanaf een markt schrijft Geert Jan: “B&B Vol Liefde ontmoet Boer zoekt Vrouw.” Daarbij plaatst hij een foto waarop hij te zien is met Tamara, die in het meest recente seizoen afreisde naar Thailand voor Martijn, en Maureen, die in het tweede seizoen meedeed voor Richard uit Portugal. Een foto van het viertal bekijk je hieronder.
➡ Niets missen van Boer zoekt Vrouw? Volg deze BzV groep op Facebook!
Dit bericht op Instagram bekijken