Dani en Joy zijn in blijde verwachting van hun eerste spruit en ze hebben nu weer een grote stap gehad. Want de grote gender reveal party is gehouden. Wordt het een jongetje of een meisje? De twee waren vooraf er nog niet uit, want Joy ging uit van een dochter, waar Daní meer dacht aan een jongetje.
Feestje
De uitkomst werd helder door middel van een taart. Toen de twee deze gingen opensnijden was het snel duidelijk. Het wordt een…. meisje! “It’s a girll!!! Waaaah wat een fantastisch moment samen met al onze vrienden en familie 🩷🥹 en een hele grote dankjewel naar iedereen die heeft meegewerkt aan zo’n fantastisch feestje!!!”
Altijd mee
De twee lieten eerder al weten dat ze in Spanje blijven wonen, maar wel naar Nederland komen voor de bevalling. Bij RTL Boulevard voegen ze daar nu aan toe dat ze nog veel verder willen gaan kijken. Want Joy wil aankomende zomer rondkijken in Italië om ook daar een huisje te hebben. “Doordat we vanuit huis werken kan de kleine altijd mee.”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
