Kristof en Tobias hebben elkaar weer helemaal gevonden in het Big Brother-huis. Een aantal dagen geleden was Tobias nog zeer teleurgesteld in Kristof en besloot hij een gesprek met zijn kameraad aan te gaan. Dat gesprek is de twee goed bevallen, want de laatste dagen hebben ze elkaar weer helemaal gevonden. Nu zijn ze een gesprek aangegaan om de komende nominaties te bespreken.
Niet op Nawel
Kristof en Tobias hebben het idee dat ze hun tactiek moeten veranderen. Nawel was liefst drie keer genomineerd en werd drie keer niet naar huis gestuurd door de kijkers. “Ze overleeft drie nominaties. Als je dat drie keer kan overleven, dan ben je mentaal écht wel heel sterk. Ik begin Nawel ook leuker te vinden. Ik zie eigenlijk geen reden meer om haar te nomineren”, liet Tobias weten.
Nominaties
Ook Vera, Salar, Grace, Kristof en Nouchine ziet hij liever niet gaan. “Dan zijn er nog Julio, Hanne en Leroy over. Met Hanne heb ik ook een klik. Met Julio en Leroy heb ik de minste band. Maar over wie het wordt, moet ik nog even nadenken. Daar kom ik nu niet uit”, aldus Tobias. Kristof vult nog aan: “Als je voor iemand wil gaan, laat het mij dan weten. Dan stem ik met je mee.”
➡ Niets missen van Big Brother? Volg deze Big Brother groep!
