Gisterochtend werd duidelijk dat Julia Sinning, naast winnares van De Bachelor ook onze Miss Nederland, nipt naast de titel van Miss Universe heeft gegrepen. Die eer ging naar de 21-jarige afgevaardigde van India.
Met opgeheven hoofd weg uit Israël
Bij het ANP reageert Julia (25): “Natuurlijk is het jammer als je zó dicht bij de overwinning bent. En ik was graag verder gekomen. Maar tegelijkertijd heb ik een mooi avontuur beleefd. Ik heb tijdens de wedstrijd vriendinnen voor het leven gemaakt en heb veel van het land kunnen zien.” In de aanloop naar het grote evenement in Israël gisteren toe verdiepte Julia zich volop in styling en kreeg ze les in het beter benutten van haar sociale media-kanalen. “Ik heb mijn beste zelf gepresenteerd. Maar soms is dat niet voldoende. Soms zoekt de jury iets anders. Ik schaam mij nergens voor en kan met opgeheven hoofd terug naar huis gaan.”
Rooskleurige toekomst
En hoe ziet de toekomst er wat Julia zelf betreft uit? “Ik heb tijdens mijn deelname aan The Bachelor zelf ervaren hoe erg cyberbullying kan zijn.” Ze werkt daarom nu mee aan een programma dat pesten tegen moet gaan. “Ik vind het heel belangrijk om jongeren op de gevolgen van hun daden te wijzen. Veel kinderen weten niet wat de impact kan zijn van zulke gedachteloze woorden op sociale media.”
➡ Niets missen van Bachelor? Volg dan ook de Facebook-groep en praat direct mee
Dit bericht op Instagram bekijken
Dit bericht op Instagram bekijken
Dit bericht op Instagram bekijken
De winnares:
Dit bericht op Instagram bekijken
Dit bericht op Instagram bekijken
