Close Menu
Love & Reality
  • Home
  • Nieuws
    • B&B Vol Liefde
    • Big Brother
    • Boer Zoekt Vrouw
    • Daar Gaan Ze Weer
    • De Bondgenoten
    • Een Huis Vol
    • Ex on the Beach
    • Het Blok
    • Kopen Zonder Kijken
    • Lang Leve de Liefde
    • Married at First Sight
    • Temptation Island
    • The Masked Singer
    • Urk!
    • Winter Vol Liefde
  • De Bondgenoten
    • Angelo
    • Daisy
    • Demi
    • Erik
    • Geert
    • Jesse
    • Joey
    • Julia
    • Lisa
    • Mercedes
    • Peter
    • Roma
    • Thomas
    • Valentijne
  • Tip!
Facebook X (Twitter) Instagram
Facebook X (Twitter) Instagram
Love & Reality
  • Home
  • Nieuws
    • B&B Vol Liefde
    • Big Brother
    • Boer Zoekt Vrouw
    • Daar Gaan Ze Weer
    • De Bondgenoten
    • Een Huis Vol
    • Ex on the Beach
    • Het Blok
    • Kopen Zonder Kijken
    • Lang Leve de Liefde
    • Married at First Sight
    • Temptation Island
    • The Masked Singer
    • Urk!
    • Winter Vol Liefde
  • De Bondgenoten
    • Angelo
    • Daisy
    • Demi
    • Erik
    • Geert
    • Jesse
    • Joey
    • Julia
    • Lisa
    • Mercedes
    • Peter
    • Roma
    • Thomas
    • Valentijne
  • Tip!
Love & Reality
Home»Nieuws»The Bachelor(ette)»Bachelor-Julia doet boekje open over nieuwe liefde en contact met Tony Junior
The Bachelor(ette)

Bachelor-Julia doet boekje open over nieuwe liefde en contact met Tony Junior

BenjaminBy Benjaminfebruari 7, 2022
Share
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email

Julia Sinning won De Bachelor en vervolgens ook de Miss Nederland-verkiezing. Toch was het ook een jaar met dieptepunten, zoals de breuk met Tony Junior en veel haatberichten die ze kreeg. In gesprek met de Vriendin blikt ze terug.

Bachelor-bonje, Tony verleden tijd

“Meedoen aan De Bachelor was een leuke ervaring, ik heb er veel vriendinnen gemaakt. Het was tof om met z’n allen in een huis te zitten. En omdat je continu bij elkaar zit en geen mobiele telefoons hebt, kom je sneller tot elkaar. Ik merkte wel dat als Tony mij uitkoos om op date te gaan, ik dan blikken kreeg: o, wéér zij. Ik heb het daar ook weleens over gehad met de andere meiden. Dat ik daar niet zo veel aan kon doen. Dat snapten ze en ze namen me dat dus ook niet kwalijk. Het einde was minder: ik had weliswaar gewonnen, maar bij thuiskomst bleek al snel dat er met Tony geen serieuze relatie in zat.” Met Tony heeft ze geen contact meer. “Nee, dat is voor mij een afgesloten hoofdstuk. Ik heb ’m nooit meer gesproken na die reünie-uitzending.”

Veel haat

De reacties op haar optreden in De Bachelor waren ‘niet allemaal positief’. “Niet allemaal even positief. Sterker nog: ik heb, met name via social media, vrij veel haatberichten over me heen gekregen. Dat ik nep ben, dat ik het niet verdien, dat ik alleen voor de fame meedeed. Dat ik een slechte actrice ben. Of juist een goede, omdat ik volgens sommigen alles acteerde. Hoe ik denk dat dat kwam? Nou, in de tweede aflevering zag je mij in beeld met het titeltje ‘actrice’ bij mijn naam. Vervolgens hoor je de voice-over zeggen: ‘Dit is Julia en ze wil graag bekend worden.’ Dat heeft denk ik niet echt meegeholpen…”

“Het opvallende was dat negentig procent van de haters vrouw was. En wat ik zelf nogal shocking vond: de meesten waren nog moeder ook. Als ik zag dat de pester in kwestie zelf dochters had, dacht ik: wil je niet het goede voorbeeld geven aan je kinderen? Zo ben ik een keer getagd in een Insta-story van een vrouw die met haar dochtertje van een jaar of vijf de finale van The bachelor zat te kijken. Die moeder vroeg: ‘Voor wie zijn wij?’ Haar dochtertje: ‘Voor Oriana.’ De moeder: ‘En waarom?’ Het dochtertje: ‘Want Julia is nep.’ Sorry hoor, maar toen ik vijf was, geloofde ik dat Goofy echt was.”

Nieuwe liefde?

Inmiddels lijkt Julia samen met voormalig Bachelor Robbert Jonkheer, al wil ze dat niet helemaal bevestigen. Een romantisch kiekje van hen samen deed dat wel vermoeden. “Ik laat mensen hier hun eigen conclusies over trekken. Ik kan alleen maar zeggen dat het goed gaat en dat we het heel leuk hebben samen. Verder ga ik er niets over vertellen. Dat is wat mij betreft gewoon privé.”

➡ Niets missen van Ex on the Beach Double Dutch? Volg deze Ex on the Beach groep!

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Love Reality (@loverealitynl)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Robbert Jonkheer (@robbertjonkheer)

FacebookXLinkedIn
Previous ArticleZien: Famke Louise en Denzel delen schattig vakantiekiekje met zoontje
Next Article Lisa en Jay nemen beslissing na Wat Een Stel-deelname: willen ze een baby?
Benjamin

Benjamin kan geen genoeg krijgen van reality-tv. Voor alle spanning, drama en sensatie in bijvoorbeeld Temptation Island en Ex on the Beach mag je hem wakker maken. Ook slingert hij met enige regelmaat de livestream van Een Jaar van je Leven aan. Met alle liefde deelt hij al zijn bevindingen rondom realityprogramma’s met de fans van LoveReality.

Deze berichten vind jij ook leuk!

SBS6 kondigt ‘De Bondgenoten’ met BN’ers aan: Het Zwaard van Damocles

oktober 6, 2025 Big Brother

Pijnlijke breuk: Realitysterren Joan en Niek uit elkaar

oktober 4, 2025 Love Island
Laatste Nieuws

Eline Nagelkerke uit Een Huis Vol duikt plots op in videoclip

oktober 18, 2025

‘Bom gebarsten tussen EOTB-besties Lesley en Shirley: definitieve breuk’

oktober 18, 2025

Bondgenoten-Fabio onthult wat hij écht vindt van Floris: “Jammer dat dit niet is uitgezonden..”

oktober 18, 2025

Willen Danique en Daniël trouwen? Stel komt met keiharde reactie

oktober 18, 2025
Over Ons
Over Ons

Love Reality houdt je dagelijks op de hoogte van het heetste nieuws uit realityland. Wat is er gaande in Temptation Island, Ex on the Beach, Love Island en The Bachelorette? Dankzij ons mis je nooit meer iets!

➡ Over ons
➡ Colofon
➡ Privacy Policy

Volg Ons!
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Laatste Nieuws

Eline Nagelkerke uit Een Huis Vol duikt plots op in videoclip

oktober 18, 2025

‘Bom gebarsten tussen EOTB-besties Lesley en Shirley: definitieve breuk’

oktober 18, 2025

Bondgenoten-Fabio onthult wat hij écht vindt van Floris: “Jammer dat dit niet is uitgezonden..”

oktober 18, 2025
Facebook X (Twitter) Instagram
Copyright © 2025. Lex Bird Media.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.