Saai in de natuur van Zweden? Allerminst! Esra en Bram komen de dagen fluitend door, al is dat niet altijd met geplande activiteiten. Zo stond Esra deze week opeens midden op de weg stil. Gelukkig had het setje uit B&B Vol Liefde ook wat te vieren.
Auto in de prak
In haar wekelijkse vlog laat Esra namelijk onder meer zien dat ze met haar auto helemaal verlaten op een landweggetje stond. “Ik voelde al dat het niet goed was en toen kreeg ik een klapband ofzo…” Toch was er een gelukje. “Ik sta nog aan het einde van de straat dus het wordt hopelijk snel gemaakt.” Bram is rap ter plaatse en wat blijkt, met de band is niets mis maar de veren hebben het volledig begeven.
Een half jaar samen
Gelukkig werd de week wel goed afgesloten. Want zondag konden de twee vieren dat ze een half jaar samen zijn. En daar moet uiteraard op geproost worden, want de twee dan ook uitbundig doen. Met ook nog een ijsje! Recent gaven de twee al een uitgebreide update van hun toekomstplannen. Check hieronder de volledige weekvlog van Esra.
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!