Het lijkt er een beetje op dat Big Brother-deelnemer Tobias een beetje van zijn voetstuk is gevallen. Op social media vindt men dat de ‘favoriet voor de eindzege’ sterallures begint te vertonen: denkt hij dat hij al in de finale zit?
Op dit moment telt het Big Brother-huis nog acht bewoners en dat betekent dat de eindstrijd nadert. Dat de bewoners een finaleplek veilig willen stellen is natuurlijk niet onlogisch, maar Tobias en Grace zijn wel heel vroeg begonnen met het smeden van ‘gemene’ plannetjes.
Hitlist
In een nachtelijk fluistergesprekje hebben de twee een zogenaamde ‘hitlist’ opgesteld. Ze willen Nouchine kaltstellen en ook Salar moet er aan geloven. Hanne, die momenteel genomineerd is, zou juist moeten blijven… Omdat dat gunstig is voor Gracias, aldus het bekokstovende ‘koppel’.
Wie een kuil graaft voor een ander…
Op social media vindt men dat de twee wat naast hun schoenen beginnen te lopen. Een kijker merkt bijvoorbeeld op: “Tobias eruit! Waar is die mee bezig? Exit en snel! Waant zichzelf al in de finale, hopelijk valt het dik tegen! Nu zien we zijn ware aard. Maar wie een put graaft voor een ander, valt er zelf in.” Een andere BB-fan vult aan: “Ik hoop dat ze in het huis hun ogen openen en Tobias op de bank krijgen volgende week. Enige oplossing is Nawel in het huis laten. Hanne kan hen jammer genoeg niet tegenhouden. Ze zal gebruikt worden en dan genadeloos aan de kant geschoven worden.”
➡ Niets missen van Big Brother? Volg deze Big Brother groep!
Tobias gracias BB ECHT HELEMAAL KLAAR MEE #bigbrothernlbe pic.twitter.com/QVRcid9EKB
— sallie (@SHakkens) February 24, 2022
Tobias is overrated #Bigbrothernlbe
— Daf✨ #TEAMNAWEL (@Capri_Sunx) February 20, 2022
Waarom hele tijd Tobias en Grace? Pfff wordt gek van die twee 😴 #bigbrothernlbe
— Tessnx (@Tessnx1) February 24, 2022
Vermoeiend telkens weer die Grace en Tobias momenten in de uitzending. Ze melken dit echt uit tot de max met heel veel knip- en plakwerk #bigbrothernlbe pic.twitter.com/F7pYhv6tl5
— Azzab (@Azzab56917461) February 24, 2022
