Anja kijkt vol ongeloof naar het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde. Nadat ze vorig jaar zelf meedeed aan het programma, kijkt ze nu mee naar het vierde seizoen. Daarin ziet ze onder meer dat Anja Joop over de vloer krijgt. Hij scoort niet echt punten als hij met zijn eigen koffiemachine aan komt zetten. Ook Anne heeft er vol ongeloof naar gekeken, zo laat ze weten tegenover Veronica Superguide.
Favoriete deelnemer
Anne is vol lof over B&B-eigenaresse Anja. “Geniaal. Mijn favoriete deelnemer van het seizoen. Nu al”, laat ze vol trots weten. “Die is niet honderd, maar tweehonderd procent zichzelf. Wát een leuk, lekker direct mens. Ze heeft zo’n mooie mimiek. Je ziet aan haar gezicht metéén hoe ze over iets denkt.”
Koffiezetapparaat
Ook de koffiemachine van Joop houdt Anne bezig. “Ik geloof bijna niet dat mensen zo zijn”, gaat ze verder. “Dat je zelf zoiets meeneemt. Bizar.” Ze gist naar zijn beweegredenen. “Waarschijnlijk dacht hij er enorme indruk mee te maken op haar. Zo van: kijk eens wat ik kan. Maar het werkt juist averechts. Het komt op mij over alsof hij dacht: dat vrouwtje kan geen koffiezetten, ik zal het je eens even voordoen. Een beetje bekrompen van Joop.”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!