Angelo is de vorige winnaar van 100.000 euro in De Bondgenoten. LoveReality stelde hem de vraag: wie gunt hij de volgende ton het meest?
Mercedes of Lisa
“Als ik iemand zou mogen weg sturen nu met een ton, dan zou ik niet kunnen kiezen tussen Mercedes en Lisa”, wijst Angelo aan. “Met hun was ik allebei echt zó goed, dus hun gun ik het allebei het meeste.” Bij de kijkers thuis is Mercedes momenteel de torenhoge favoriet en lieveling.
Zelf terugkeren?
Verder onthult Angelo dat hij zeker graag nog eens terug zou willen keren in De Bondgenoten. “Ik heb zo’n mooi avontuur beleefd, dat ik voor geen goud zou willen missen.” Misschien zou Angelo in de loods wel ideaal zijn geweest om Chess eens op haar plek te zetten… “Ik zou zonder na te denken gelijk ja zeggen.”
Ander tv-programma
En een ander tv-programma dan? “Als er echt een leuk programma op mijn pad komt, zou ik daar best voor open staan. Ik krijg veel te horen dat mensen me missen op tv, en ik vond het eigenlijk iets te snel om De Bondgenoten in 3 maanden gewonnen te hebben. Maar, ja, als de kans zich voordoet, moet je die met beide handen aangrijpen.”
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
