Alex en Rick waren vorige week te zien in Het Roer Om. Ze jaagden hun droom om een toeristenverblijf in Frankrijk te starten achterna. Dat ging echter niet zonder slag of stoot.
Engelse pub bijna klaar
Het pand dat ze op de kop hadden getikt bleek namelijk een bouwval. Toch slaagden ze er samen in om er een waardig chambre d’hotes van te maken. Momenteel werkt Alex aan de afronding van een Engelse pub in het pand. “Dan zijn we klaar om de gasten te ontvangen”, meldt Rick. “Als ware restaurantdesigner moet je toch gewoon je eigen Engelse pub in huis hebben?”
Eerste boekingen al binnen
De mannen zijn klaar om gasten te verwelkomen. “De eerste boeking heb ik trouwens al binnen. Het is echt grappig en leuk om te zien dat mensen ons kunnen vinden zonder dat we eigenlijk nog reclame hebben gemaakt.” En er komen niet alleen Nederlandse gasten. “Er bellen mensen uit België van: wij willen graag reserveren bij jullie. En dan denk ik: hoe komen jullie bij ons?” Voor iedere maand dit jaar staat al een boeking. “Soms is het er maar één, maar we hebben er in ieder geval één”, lacht Rick. “Het begin is er.” Een plekje reserveren in Maison Egalité kan hier.
➡️ Volg onze Facebookgroep over Het Roer Om om geen enkele update te missen!
Dit bericht op Instagram bekijken