Aleksandra kroonde zich samen met haar Denzel tot de grote winnares van Love Island seizoen 1. Tegenwoordig zijn ze nog altijd gelukkig samen.
Deelnemers mogen maar één keer meedoen aan Love Island
Als dat niét zo was geweest, en Aleks dus weer vrijgezel was, had ze best nog een keer mee willen doen aan Love Island. Echter is dat überhaupt niet toegestaan; mensen mogen maar één keer meedoen aan de serie, zo onthult ze op Love Island.
Dat betekent dus dat we bijvoorbeeld Sebastiana, Chey en Melany, die via Instagram allemaal al eens spraken over het tweede seizoen, en veel oproepen van fans kregen om zich opnieuw aan te melden, ook zeker weten niet terug gaan zien op Love Island.
Verder vreest Aleksandra dat afvaller Thijs niet – net als haar Denzel in seizoen 1 – terug gaat keren in de villa, omdat hij wel héél vroeg al is weggestuurd. Al hoopt de knappe blondine er wel op!