Ingeborg is de nieuwste dame op bezoek bij Petra, op het Griekse Lesbos. Columnist Nico Dijkshoorn is wel gecharmeerd van haar en denkt dat we ‘nog veel plezier aan haar gaan beleven’, vooral vanwege haar hobby: mobiel ecstatic dancen.
Mobiel estatic dancen met biseksuele Brabander Ingebord
Voor het blad Libelle schrijft Dijkshoorn: “Ingeborg, een nieuwe deelnemer, werd door de commentaarstem aangekondigd als ‘Een biseksuele Brabander’. Ik vond dat eerst vreemd, maar misschien is het juist wel goed om voortaan van alle deelnemers aan dit programma de seksuele voorkeur te melden. ‘Nico, een impotente gelukszoeker uit Leiden, arriveert bij het zwembad.’ Een paar dagen later: ‘Net nu Nico zijn erotische visjes in het water gooit arriveert Sven, een heteroseksuele verwarmingsmonteur. Zal hij de warmwaterkraan weten te vinden in deze ijzig koude omgeving?’”
Dijkshoorn zit nog in een keurslijf
Dijkshoorn vervolgt: “Ingeborg, daar gaan we trouwens veel plezier aan beleven. Ze is een mobiele ecstatic dancer. Een heerlijke hobby, want het kan overal. Sta je even in de rij bij een kassa, hopla, je telefoon aan, I feel love van Donna Summer aanklikken en dan ecstatic dansend langs de hagelslag.” De columnist is er zelf overigens niet echt voor te porren. “Ik zelf zit nog te veel vast in een keurslijf. Als ik erotisch dans, dan is het met het licht uit en de gordijnen dicht op een oude plaat van Patricia Paay. Het nieuwe ecstatic dancing is blijkbaar dit: midden in een keuken je behaarde oksels tonen en wild om een pan macaroni heen dansen.”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
