Victor en Naomi zijn een sterk koppel dat in Het Blok goede kans maakt op de eindzege. Maar zoals het wel eens knettert tussen Naomi en de andere deelnemers, gaat het ook wel eens los tussen de twee zelf. Zo blijkt maandagavond in Het Blok, in een voorstuk dat al is vrijgegeven.
Volle laag
De groep moet samen het zevende appartement bij de binnenplaats aanpakken. Dat is al tegen het zere been van Naomi en als de verdeling dan ook nog eens tegen haar zin in gaat is ze niet meer te houden. Victor krijgt ditmaal ook de volle laag, maar die duikt allerminst weg. Die maakt heel helder dat ze niet zo bijdehand moet doen en het allemaal wel goed komt.
Stap te ver
Dat gaat er echter niet meer in bij Naomi, die witheet is over met name de rol die Marit in haar ogen heeft aangenomen. Maar dat is het punt dat het voor Victor echt een stapje te ver gaat. Check hieronder alvast de beelden, vanavond vanaf 20.30 uur is in Het Blok te zien hoe alles verloopt met de extra ruimte. En de verdeling van taken.