Demi en Daniël leefden het afgelopen jaar ver van elkaar verwijderd. Tijdens Daar Gaan Ze Weer was Demi aan het werk in Spaans in de bar, terwijl Daniël in Nederland aan het werk was als stukadoor. Hoe gaat het nu met de twee?
Brood op de plank
Aan Shownieuws heeft Demi een update gegeven. “Er waren zat mensen die dachten dat het niet goed ging en dat Daniël mij niet steunde. Ze vonden het asociaal dat hij door ging in Nederland. Wat mensen alleen niet begrijpen is dat wij ook maar gewoon mensen zijn die geld moeten verdienen om brood te kunnen eten. Als je een goedlopend bedrijf in Nederland hebt én al mensen in de planning hebt staan zeg je niet zomaar ‘ik kom even niet’.”
Tweede been naar Spanje
Ze hebben nu duidelijke plannen. “De bedoeling is om uiteindelijk naar Spanje toe te gaan, met z’n tweeën. Nu staan we met één been in Spanje en één been in Nederland. En dat doen we dus met z’n tweeën, dat is ook al een grote verandering dan tijdens Daar Gaan Ze Weer. Dus we zijn echt wel aan het kijken om voor het einde van het jaar het tweede been ook in Spanje kunnen neerzetten.” Ook moeder Elisa gaf haar mening over de situatie, te zien in dit item van Shownieuws.
➡️ Niets missen van Daar Gaan Ze Weer? Volg ook de Facebook-groep!
