Thijs kwam in december de loods van De Bondgenoten binnen. De oud-winnaar van De Alleskunner kwam met maar één doel binnen: Naar huis gaan met 100.000 euro. Tot op heden kwam hij daar nog niet echt bij in de buurt, maar Thijs geeft nog niet op. Ondertussen lijken de kijkers thuis het langzamerhand wel een beetje gehad te hebben met Thijs.
Keiharde kritiek
Op X maken kijkers zich serieus zorgen door het gedrag van Thijs in De Bondgenoten. Ze vragen zich af wat er precies is gebeurd. Zo lezen we onder andere: “Ik kon Thijs nog lang goed luchten. Maar vandaag… Wat irritant zeg.” Een ander deelt de mening: “Maar even serieus, wat heeft die Thijs tegenwoordig? Hij vindt zichzelf heel wat tegenwoordig, wat een muil dat ie heeft. I don’t like it.” Ook schrijft een kijker: “Hoop dat Thijs eind deze cyclus naar huis gaat, wat zit hij in mn irritatiezone.” Hieronder meer Tweets over Thijs.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
OOOOOOH! Die stem van Thijs verschrikkelijk, Ik kan Emma niet uitstaan, Charissa is verschrikkelijk. #Debondgenoten
— Gretchen Weiners (@GRETCHEN_WHAIR) March 28, 2025
Ik kon Thijs nog lang goed luchten. Maar vandaag.. Jezus wat irritant zeg #debondgenoten
— Couch Commentary (@AnthroVocation) March 27, 2025
Thijs wordt iedere dag een valsere nicht C #debondgenoten
— Peter woordkunstenaar (@Peterdutchy) March 28, 2025
Die Thijs zou een alleskunner zijn? De valse nicht kan niks! Behalve zeilen, zeuren en vreselijk vals zijn! Wat een nare persoonlijkheden zitten er in #DeBondgenoten! Als zelfs El Che enigszins normaal gaat lijken… Oh en haal die Esther eruit! Treurwilg moet naar huis.
— PdeG (@PdeGdb) March 27, 2025
Wat is precies de toegevoegde waarde van Thijs in de loods? Het enige wat hij doet is de boel opstoken. #debondgenoten #bondgenoten
— Silvia (@Silvia28488) March 27, 2025
Hoop dat Thijs eind deze cyclus naar huis gaat, wat zit hij in mn irritatiezone. #debondgenoten
— • (@iJELLANiE) March 27, 2025
Die Thijs deed toch mee aan de alleskunner? Maar hij kan echt helemaal niks #Debondgenoten
— Totallloss (@totallloss) March 27, 2025
De Thijs haat word een beetje… tja hoe zal ik het zeggen, er ligt bij vele opmerkingen hier een bepaalde ondertoon #debondgenoten
— Mahroofisgone (@mahroofisgone) March 27, 2025
Maar even serieus, wat heeft die Thijs tegenwoordig? Hij vindt zichzelf heel wat tegenwoordig, wat een muil dat ie heeft. I don’t like it #debondgenoten
— xangieb (@xxangieb) March 27, 2025
Bah wat is Thijs een vreselijk mannetje geworden deze cyclus zeg #debondgenoten
— AlinaBanegaT (@BanegaT) March 27, 2025