Monique, bekend van Married at First Sight, heeft op Instagram een foto gedeeld waarop ze wordt geflankeerd door niemand minder dan Hans van Breukelen, de doelman van het Nederlands elftal dat in 1988 Wereldkampioen werd. Logischerwijs is Monique daar enorm fier op.
Legende ontmoet
“Deze week had ik de eer om Hans van Breukelen te ontmoeten – een inspirerende motivator en een fantastische man”, opent Monique. “Wat een privilege om met zo’n legende te spreken en zijn wijsheid te mogen ervaren. Een ontmoeting om nooit te vergeten! Thank you for the wonderful feeling.”
Verliefd
In februari jongstleden meldde Monique, die in MAFS gekoppeld was aan Aron, al dat ze opnieuw verliefd is. Het leven lacht haar dus weer helemaal toe!
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!
Dit bericht op Instagram bekijken
