Peter is allerminst blij met de afloop van B&B Vol Liefde. Hij vond de liefde niet in Griekenland bij Iris, maar de wijze waarop hij in beeld is gebracht zit hem heel hoog. Inmiddels merkt hij er zelfs de nadelige gevolgen van, zo laat hij weten aan Shownieuws. Zo gaat het niet goed met zijn dansschool.
Herken mezelf niet
“B&B Vol Liefde was op zich een hele leuke uitdaging. Maar het is een realityshow en het blijkt helemaal niet zo reëel te zijn dat het daadwerkelijk weergegeven wordt. Ik herken me absoluut niet terug op televisie. Het ziet er best gênant uit en ik vind het best knap dat ze zoveel rommel bij elkaar hebben kunnen krijgen”, aldus Peter.
Rare manier in beeld gebracht
Dat het programma zo wordt bejubeld zit hem dan ook dwars. “Jullie hebben willens en wetens om goede kijkcijfers te halen iemand op een hele rare manier in beeld gebracht. En ik vind het heel erg dat jullie op deze manier de televisiering gaan winnen ten koste van deelnemers.”
Karaktereigenschappen vergroten
Bart Ettekoven heeft om een reactie gevraagd van RTL en vertelt hierover in Shownieuws: “RTL laat weten dat er niets is geregisseerd. De cameraploeg registreert wat er gaande is en gaan vervolgens de montage in. Natuurlijk zeggen ze dat ze het niet doen, maar natuurlijk vergroot je bepaalde karaktereigenschappen. Dat is televisie. Maar dat moet je ook wel weten als je mee doet aan zo’n programma.”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
