Niet iedereen blijkt fan te zijn van B&B Vol Liefde. Sterker nog, er zijn mensen die er zwaar afkeer van hebben. Eén daarvan blijkt niemand minder dan Rob Kemps te zijn, alias Snollebollekes. Hij laat weinig heel van het datingprogramma in zijn podcast Groeten uit het Zuiden!.
Albert over de tong
Al pratend met podcastmaatje Jordy Graat komen ze Els uit B&B Vol Liefde tegen in een blad. Kemps is daarop al verwonderd dat Graat naar het programma kijkt. “Jahh, dat volg ik helemaal!” Daarop gaat Kemps los. “Mag ik zeggen dat ik er doodziek van word. Het zal echt heel leuk zijn, maar ik ben de enige in Nederland die B&B nog nooit heeft gezien. Ik kan de televisie niet aanzetten of ene Albert gaat over de tong….”
Ken ze allemaal
Zo is er volgens Kemps geen houden meer aan. “Dan is het Debbie, Els. Moet je nagaan, ik heb nog nooit een minuut gekeken maar ik ken ze allemaal. Je wordt er letterlijk mee doodgegooid. Leuk, maar blijf lekker in je Bed and Breakfast.”
➡️ Niets missen en meepraten over B&B Vol Liefde: Sluit dan aan bij onze B&B Vol Liefde Facebook groep!