Temptation Island is terug op de buis, en dat nog vóórdat het onderzoek dat RTL naar ‘De Villa’ liet doen is afgerond. Opmerkelijk, maar toch ook logisch. Dat stelt mediadeskundige Rob Goossens in de studio van De Telegraaf TV.
‘Waarschijnlijk is er niks geks gebeurd in Temptation Island 2020’
“Eigenlijk is de reden heel simpel: het is een co-productie met de Belgen, en de Belgen hebben gezegd: jullie kunnen onderzoeken wat jullie willen, wij gaan in februari beginnen met de uitzendingen. We leven niet meer in tijden dat die afleveringen niet uitlekken naar Nederland, dus de waarde voor RTL zou nul zijn geweest als ze nog even gewacht hadden. Ze zijn dus eigenlijk door de Belgen gedwongen om nu al te starten”, legt Goossens uit.
“Het getuigt dus ook niet heel erg van zorgvuldigheid in dat onderzoeksproces, want we hebben dat onderzoek nog steeds niet gezien. Maar als er echt iets mis was gegaan in dit seizoen, had Peter van der Vorst (zenderbaas RTL, red.) het nooit uit laten zenden. Dus waarschijnlijk is er niks geks gebeurd. Het feit dat Temptation wordt uitgezonden, zegt voor mij dat alle deelnemers akkoord hebben gegeven: alles is cool, wij hebben geen gekke dingen meegemaakt”, aldus de mediadeskundige tot slot.
De hele video met Goossens zie je hier.
