Virginia werd woensdagavond in Lang Leve de Liefde gekoppeld aan Sjoerd, maar nog voor het einde van de aflevering waren ze al weer vertrokken. Sjoerd had ook al aangevoeld dat ‘Virginia zich aan hem begon te irriteren’. Maar op de sociale media is het juist Virginia zelf die veel irritatie oproept.
‘Op zoek naar een partner, of naar iemand om op te voeden?’
Kijkers vinden het vervelend dat Virginia de neiging heeft om Sjoerd in alles op te voeden. Netjes eten bijvoorbeeld. Dat terwijl Sjoerd 31 is en Virginia 24.
➡ Niets missen van Lang Leve de Liefde? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!
Een greep uit de reacties:
Wat een opvoedkundig programma! “Je moet he broek ophijsen….je moet eerst je mond leeg eten!”👍😂#Lldl
— Pieta 😃🕯🎶❤🙏 (@PietaSpoelstra) June 5, 2024
Wel even je mond leeg eten voordat je gaat praten! #lldl
— 🌩️ Robin 🌩️ ·🎗️· (@Donderwolkje) June 5, 2024
Zij zoekt een vent en geen gozer die zij nog moet opvoeden! Ik was weggerend #lldl #langlevedeliefde
— 🦩Pauly 🦩 (@PaulyGhiry) June 5, 2024
“Hij lust geen ei”
Is dat zo raar?Ik ben ook niet dol op ei#langlevedeliefde OR #lldl
— Wim 🎧 (@DPMMusic) June 5, 2024
Zij is alleen maar hem aan het belachelijk maken, wat een nare meid. Sjezus ik word er niet goed van. #langlevedeliefde OR #lldl
— MissT (@TessiePowerrr) June 5, 2024
‘Hij lust geen ei’ #LLDL pic.twitter.com/zXAUPw6XDM
— Frank (@Dunne076) June 5, 2024