Stefano is de typische deelnemer van De Slechtste Chauffeur van Nederland die zelf vindt dat hij daar niets te zoeken heeft. Want rijden kan Stefano wel, vindt hijzelf. En vooral te goed. Gevolg? Hij scheurt als een gek over de weg. Daar wil Shannon een einde aan maken en daarom heeft ze Stefano opgegeven voor De Slechtste Chauffeur van Nederland.
Honderd rijden in de bebouwde kom
Het stel van 24 en 25 jaar heeft drie kinderen en die wil Shannon graag beschermen voor het rijgedrag van manlief. Vanuit Den Haag zijn de twee afgereisd naar de opnames van De Slechtste Chauffeur van Nederland. “Hij rijdt door rood, hij rijdt asociaal, hij rijdt tegen het verkeer in”, somt Shannon moeiteloos op wat er allemaal niet goed gaat.” Daar wil Stefano eigenlijk niets van weten. “Ik verander vooral in een racemonster, ik wil zo snel mogelijk en zo strak door een bocht. Binnen de bebouwde kom rijd ik tegen de honderd aan, maar niet veel harder dan dat hoor.”
Stefano en Shannon in De Slechtste Chauffeur
De reden waarom Shannon haar man Stefano heeft opgegeven is vrij triest. “Ik vrees dat hij een keer verongelukt. Of alleen of samen met mij. En dat onze kinderen dan geen ouders meer hebben.” Je zou denken dat dit Stefano wakker zou moeten schudden, maar daar moet blijkbaar iets meer voor gebeuren dan alleen een deelname aan De Slechtste Chauffeur. Want bij wat eerdere beelden doet hij gelijk de gekste dingen en rijdt over stoeppaden. “Het klinkt arrogant, maar ik denk dat ik alles wel kan.”
Stefano gevaar op de weg
“Het is mijn laatste hoop dat hij kan veranderen door dit programma. En dat jullie van De Slechtste Chauffeur van Nederland hem wel kunnen laten inzien wat er kan gebeuren.” Het is bij de testrondes met de redactie zelfs zo erg geweest dat de makers van De Slechtste Chauffeur van Nederland het risico niet nemen om hem door een dorp te laten rijden. Laat hij eerst maar op een afgesloten circuit zijn duivel afstompen.