Close Menu
Love & Reality
  • Home
  • Nieuws
    • B&B Vol Liefde
    • Big Brother
    • Boer Zoekt Vrouw
    • Daar Gaan Ze Weer
    • De Bondgenoten
    • Een Huis Vol
    • Ex on the Beach
    • Het Blok
    • Kopen Zonder Kijken
    • Lang Leve de Liefde
    • Married at First Sight
    • Temptation Island
    • The Masked Singer
    • Urk!
    • Winter Vol Liefde
  • De Bondgenoten
    • Angelo
    • Daisy
    • Demi
    • Erik
    • Geert
    • Jesse
    • Joey
    • Julia
    • Lisa
    • Mercedes
    • Peter
    • Roma
    • Thomas
    • Valentijne
  • Tip!
Facebook X (Twitter) Instagram
Facebook X (Twitter) Instagram
Love & Reality
  • Home
  • Nieuws
    • B&B Vol Liefde
    • Big Brother
    • Boer Zoekt Vrouw
    • Daar Gaan Ze Weer
    • De Bondgenoten
    • Een Huis Vol
    • Ex on the Beach
    • Het Blok
    • Kopen Zonder Kijken
    • Lang Leve de Liefde
    • Married at First Sight
    • Temptation Island
    • The Masked Singer
    • Urk!
    • Winter Vol Liefde
  • De Bondgenoten
    • Angelo
    • Daisy
    • Demi
    • Erik
    • Geert
    • Jesse
    • Joey
    • Julia
    • Lisa
    • Mercedes
    • Peter
    • Roma
    • Thomas
    • Valentijne
  • Tip!
Love & Reality
Home»Nieuws»Married at First Sight»Zo verliep het eindgesprek tussen Jeffrey en Jerney in Married at First Sight
Married at First Sight

Zo verliep het eindgesprek tussen Jeffrey en Jerney in Married at First Sight

SamBy Sammaart 19, 2024
Jeffrey Jerney MAFS
Share
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email

Het eerste eindgesprek van Married at First Sight zit er inmiddels op. Jeffrey en Jerney namen opnieuw plaats op de bank voor de experts waarna het ook tijd was om de final vows naar elkaar uit te spreken. Daarin vertellen ze hoe ze het avontuur hebben ervaren en of ze getrouwd willen blijven. Dit is hoe het eindgesprek tussen Jeffrey en Jerney verliep.

Let op: Dit artikel bevat spoilers voor wie aflevering 21 van Married at First Sight seizoen 9 nog niet heeft gezien.

Bij de experts

Jeffrey en Jerney nemen in eerste instantie plaats op de bank bij de experts om naar de beelden van hun avontuur te kijken. Met name Jerney wordt er emotioneel van. Daarna gaan ze het gesprek aan en is Jeffrey eerlijk: “Mijn valkuil was dat ik dingen opkropte en niet zou praten. Ik heb dat op één moment heel even gehad. Op vakantie was ik wat terughoudend en vertelde ik er weinig over. En ‘s avonds na een dag of twee hadden we het erover en sindsdien is het eigenlijk één open boek geworden.”

Carlo Boszhard vraagt zich ondertussen af of de twee de belangrijke woorden in een relatie al hebben uitgesproken. Dat blijkt niet het geval. Jerney: “Omdat ik dat nog niet durfde.” Toch voelt ze het zeker wel en dat is het tijd voor de final vows.

Final vows

Jeffrey en Jerney hebben voor dit speciale moment een brief naar elkaar geschreven. Ze staan tegenover elkaar voor het altaar en lezen voor. Jerney trapt af en is best een beetje zenuwachtig. “Liefste Jeffrey, wat een ongelooflijk bijzonder en vooral prachtig avontuur hebben wij samen mogen beleven. Onze eerste blik op onze trouwdag gaf mij een warm gevoel. De rust en kalmte die jij uitstraalde naar mij tijdens onze ceremonie, stelde mij op mijn gemak”, begint ze haar verhaal.

“Onze bruiloft is voor mij een van de mooiste dagen uit mijn leven en de tijd die we daarna samen hebben doorgebracht zal ik nooit vergeten. Ons huwelijk is tot nu toe voorbijgevlogen. Er zijn voor mij een aantal momenten die er echt uitsprongen en waarop ik jou beter heb leren kennen. Onze kus bij het altaar was vanuit ons alle twee vol overgave. En dat is ook hoe ik heb ervaren dat jij ons avontuur samen bent aangegaan. De kus die wij later deelden op de trap, gaf mij vlinders in mijn buik. Het gevoel dat het ook echt goed zit tussen ons. Wat was het een geruststelling dat jij ook kinderen bleek te hebben en wat vind ik het mooi hoe liefdevol jij over je kinderen praat”, gaat ze verder.

Jerney Jeffrey MAFS

“Alles bij ons lijkt vanzelf te gaan. We zijn in zoveel dingen hetzelfde, maar we kwamen er ook achter dat er zeker ook verschillen tussen ons zijn. Dat er ook dingen zijn die wij niet samen kunnen, maar ook hierom konden wij weer lachen en beseften we ook heel goed dat we iets hadden we niet samen lukte en dat dat ook okay is. Ik ben de afgelopen weken veel voor je gaan voelen van kleine kriebels tot een mega verliefdheid. En waar ik altijd bang ben om mezelf bloot te geven en volledig open te stellen, durf ik dit juist wel bij jou. Ik voel me veilig, gelukkig en geliefd door jou en ik durf nu met volle liefde te zeggen: Ik houd van jou. En ik wil niets liever dan getrouwd met jou blijven.”

Houden van

Daarna is het de beurt aan Jeffrey, die zichtbaar onder de indruk is van de woorden van Jerney. “Lieve Jerney, hier staan we dan. Wat zijn wij een waanzinnig avontuur aangegaan, vol spanning en niet weten wie er door die deur kwam. Je kwam stralend binnen met een mooie glimlach en ik wist meteen: dit zit goed. Toen begon het pas echt. We gingen samen op huwelijksreis en we leerden elkaar steeds beter kennen”, leest hij voor.

“De klik was er, je kon lachen om mijn grapjes, het ging allemaal vanzelf. We waren pas net terug van de reis en we wilden alweer meteen contact. Op het koppelsdiner gaven we ons huwelijk een cijfer, jij gaf ons huwelijk een 9,5 en die raakte me. Dat deed me goed, waardoor ik zeker wist: Jerney, ik ben verliefd op je. We moeten elkaar nog beter gaan leren kennen en ik heb er alle vertrouwen in dat we er iets heel moois van gaan maken. Jerney, ik houd van je. Uit de grond van mijn hart heb ik besloten om getrouwd te blijven”, aldus Jeffrey. We kunnen dan ook stellen dat de experts hier een schot in de roos hadden!

Toch niet gered

In de aflevering van een dag later blijken Jerney en Jeffrey het tóch niet gered te hebben samen. Expert Anne Campagne vertelt erover: “Jeffrey was op vakantie geweest en bespeurde daar dat hij Jerney niet had gemist. Vanuit daar zijn ze het gesprek aangegaan en hebben ze besloten om toch de stekker eruit te trekken.”

Wat doe je dan als expert nog? “We hebben een gesprek gehad met zijn drieën. Ik heb aan alle kanten gekeken en geprobeerd. Vooral bij Jeffrey: Kun je nog de schouders eronder? Het was zo mooi. Maar hij voelde niks meer. Hij zei: Ik voel niks meer, dus dat heeft voor mij nu ook geen zin meer. Wat ik heel krachtig van Jerney vond, is dat ze zei: ‘Als ik een man heb die niet meer voor mij wil gaan, dan wil ik ook niet meer voor hem gaan.'”

➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!

FacebookXLinkedIn
Previous ArticlePlottwist! Gaat Paul na De Bachelor eindigen met… Monica Geuze?
Next Article Utrechter choqueert LLDL-kijkers: ‘Doe normaal’
Sam

Sam houdt van alles wat met LoveReality te maken heeft. Haar favoriete programma's zijn Boer zoekt Vrouw, Married at First Sight en B&B Vol Liefde. Naast het volgen van de afleveringen, vindt ze het leuk om op zoek te gaan naar achtergrondinformatie. Ze komt dan ook het liefst alles te weten over de kandidaten en ontdekt graag wat we niet zien op tv.

Deze berichten vind jij ook leuk!

MAFS-Marcella deelt precies een jaar na bruiloft een belangrijke boodschap aan Bjorn

oktober 10, 2025 Married at First Sight

Stefan geeft liefdesupdate na MAFS: ‘Deze is veel leuker’

oktober 10, 2025 Married at First Sight
Laatste Nieuws

Senna compleet afgemaakt na ‘grote mond’ tegen Floris’ moeder

oktober 13, 2025

5.000 euro verdeeld in De Bondgenoten: Dit is de winnaar

oktober 13, 2025

Er bestaat geen twijfel meer? ‘Denise is ook bij het vuil gezet’

oktober 13, 2025

Fatima zit er helemaal doorheen: “Geen zin meer in”

oktober 13, 2025
Over Ons
Over Ons

Love Reality houdt je dagelijks op de hoogte van het heetste nieuws uit realityland. Wat is er gaande in Temptation Island, Ex on the Beach, Love Island en The Bachelorette? Dankzij ons mis je nooit meer iets!

➡ Over ons
➡ Colofon
➡ Privacy Policy

Volg Ons!
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Laatste Nieuws

Senna compleet afgemaakt na ‘grote mond’ tegen Floris’ moeder

oktober 13, 2025

5.000 euro verdeeld in De Bondgenoten: Dit is de winnaar

oktober 13, 2025

Er bestaat geen twijfel meer? ‘Denise is ook bij het vuil gezet’

oktober 13, 2025
Facebook X (Twitter) Instagram
Copyright © 2025. Lex Bird Media.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.